Logo_IP5_5.png

Zaključni sestanek tima Inovativna pedagogika 5.0 na OŠ Vuzenica

28/06/2024

Danes se je naša ekipa učiteljev, vključenih v projekt Inovativna pedagogika 5.0, zbrala na zaključnem sestanku v tem šolskem letu. Sestanek je bil namenjen pregledu in finalizaciji našega dosedanjega dela.

V okviru sestanka smo se osredotočili na naslednje ključne točke: finiširanje vzorčnih učnih scenarijev (skupaj smo zaključili pripravo vzorčnih učnih scenarijev, ki bodo služili kot navdih in podpora ostalim učiteljem pri načrtovanju inovativnega pouka, ki vključuje razvoj digitalnih kompetenc), še enkrat smo pregledali navodila o umeščanju razvoja digitalnih competenc ter DigComp 2.2, da bi zagotovili kakovost in skladnost naših učnih scenarijev.

S skupnimi močmi smo uspešno zaključili prvo fazo projekta in se pripravili na zaslužen počitek. V novem šolskem letu bomo polni energije nadaljevali z našim delom in širili znanje.

Veselimo se nadaljnjega sodelovanja in novih izzivov v prihodnjem šolskem letu!

Ekipa učiteljev OŠ Vuzenica iz projekta Inovativna pedagogika 5.0