PND-plakat_page-0001.jpg

Počitnice na drugi

20/05/2024

Tudi letos bodo na II. gimnaziji Maribor potekale Počitnice na Drugi, in sicer od srede, 26. junija, do petka, 28. junija 2024. Namenjene so učencem 6., 7., 8. in 9. razredov, ki želijo svoje prve dni počitnic preživeti ustvarjalno in zabavno.

Letos bodo vsi učenci vključeni v naslednje zabavne aktivnosti:

• FIZIKA in MATEMATIKA: Razsvetlimo svetlobo
  • FRANCOŠČINA, NEMŠČINA, ŠPANŠČINA: Čarobni potovalni kovček črk
  • KEMIJA in BIOLOGIJA: Znanstvena mavrica bio-kemikov
  • RAČUNALNIŠTVODigitalni labirint
  • SPOZNAVANJE DRUŽBOSLOVJA S FILMSKO UMETNOSTJOVrvež v moji glavi, Zootropolis in Naša mala mis
  • ZGODOVINA IN GEOGRAFIJA: Zgodovinsko-geografska potepanja po Mariboru

Učenci imajo zagotovljena zajtrk in kosilo. Po delavnicah bodo izbirali med popoldanskimi aktivnostmi. Izbirajo lahko med: družabnimi igrami, likovnim ustvarjanjem, muzikalom ali športnimi igrami. Delavnice bodo vsak dan zaključili ob 15.00.

Vse potrebne podatke z e-prijavnico najdete na spletni strani II. gimnazije Maribor (Počitnice na Drugi): http://www.druga.si/pocitnice-na-drugi.