logo-1.png

PRVI ŠOLSKI DAN

13/09/2024

V ponedeljek, 2. septembra, so se šolska vrata prvič na široko odprla za prvošolce OŠ Vuzenica. V šolo so prišli skupaj s starši, kjer smo jim v telovadnici pripravili sprejem in kratek kulturni program, s katerim smo prvošolcem zaželeli dobrodošlico. Ravnateljica in gospod župan sta vsem prisotnim zaželela uspešen začetek šolskega leta in poudarila, kako pomemben je ta dan za naše najmlajše učence.

Prvošolčki so po sprejemu z velikim pričakovanjem in z veseljem zakorakali v učilnico prvega razreda, kjer so jih pozdravili in jim čestitali ob vstopu v šolo tudi njihovi veliki prijatelji – devetošolci. Skupaj z njimi so delili pričakovanja, radovednost in veselje prvega šolskega dne in jih ob zaključku pospremili nazaj do njihovih staršev.

Sonce, ki je pokukalo skozi okno, jim je zarisalo nasmeh na obraz in VEVA, da bo takšno tudi njihovo prvo šolsko leto – SONČNO in NASMEJANO. Leto, ki jim bo prineslo nove sanje, priložnosti, veliko znanja ter novih prijateljskih vezi.

Učiteljici Vlasta in Ines